Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 75.84 m2

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

75.840 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 75.84m², ka kubatur te rregullt dhe te gjtha hapsirat i ka te shfrytezuara mire. Organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona eshte ne faze ndertimi dhe punimet perfundojne brenda vitit 2022. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30416
Cmimi: 75.840 €
Siperfaqja: 75.84 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G22
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate