Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 60.20 m2

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!

141.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit! Apartamenti ka siperfaqe 60.2m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Objekti në katin e pare zhvillohet me ambiente shërbimi në formën e zyrave dhe ambienteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapesira të bollshme. Cilesit e ndertimit: -Fasadë e Ventiluar. -Teknologjia U-Boot​. -Termoizolim. -Izolim Akustik. Cmimi 141.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41796
Cmimi: 141.000 €
Siperfaqja: 60.20 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1228

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
90.062 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen 5 Maji!

1 BD
1 BA
66.25 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate