Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 68.89 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myderizi!

134.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myderizi! Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri ne ndertim dhe ka siperfaqe totale 68.89m² ku 63.19m²m² eshte apartament dhe 5.7m² verand. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne verand dhe nje tualet me dritare. Se bashku me apartamentin shitet dhe nje post parkimi. Cmimi 134.000€ i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40929
Cmimi: 134.000 €
Siperfaqja: 68.89 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1139

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate