Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 83.85 m2

Shitet ambient komercial tek Ish Parku i Autobuzave!

125.775 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Ish Parku i Autobuzave. Ambienti ka siperfaqe 83.85m². Ambienti eshte i organizuar ne open space dhe eshte totalisht fasad xhami. Prona eshte e pershtatshme per biznese te ndyshme si klinik dentare, sallon bukurie, zyre etj.. Ambienti ndodhet ne katin 0. Nje rast per mos tu humbur. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Cmimi: 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32345
Cmimi: 125.775 €
Siperfaqja: 83.85 m2
ID e Pronës: G178
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate