Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 270.00 m2

Shitet ambient komercial tek Ali Demi!

432.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Ali Demi. Ambienti ka siperfaqe 270m², lartesi 5 m, organizohet ne open space dhe ka mundesi ndarje. Prona ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si supermarket, bar, butik etj. Ndertim i vitit 2022. Cmimi 1600€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32674
Cmimi: 432.000 €
Siperfaqja: 270.00 m2
ID e Pronës: G226
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate