Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 66.60 m2

Shitet ambient komercial tek Ali Demi!

190.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim, organizohet ne open space dhe ka siperfaqe 66.6m² si dhe lartesi 5.10m². I pershtatshem per biznes dhe mundesi per tu kthyer ne duplex per banim. Cmimi 190.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37716
Cmimi: 190.000 €
Siperfaqja: 66.60 m2
ID e Pronës: G830

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate