Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 128.20 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

122.320 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura. Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes. Kompleksi eshte ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, ka nje siperfaqe totale prej 128.2m² ku 100.5m² eshte apartament & 21.4m² verande dhe organizohet nje nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje verande e cila aksesohet nga te gjithe ambientet. Prona ka orientim Jug. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34455
Cmimi: 122.320 €
Siperfaqja: 128.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G456

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
214.568 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri!

2 BD
2 BA
142.48 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate