Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 126.00 m2

Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek Lake View, Liqeni Artificial!

1.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek Lake View, Liqeni Artificial. Ka siperfaqe 126m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka te instaluar sistem kondicionimi ngrohje-ftohje. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Ofron akses te lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës, 5 minuta nga qendra e Tiranës, 30 minuta nga Durrësi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orë nga Prishtina. Cmimi 1800€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41370
Cmimi: 1.800 €
Siperfaqja: 126.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1182

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate