Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 160.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 9 Kateshet!

2.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 9 Kateshet! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te miradministruar me ashensor dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e ngrenies, ambienti i gatimit me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti jepet me qera vetem per te huaj. Cmimi 2500€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37847
Cmimi: 2.500 €
Siperfaqja: 160.00 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G847

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate