Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave!

950 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave. Apartamenti ka siperfaqe 75m², ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe e investuar. Cmimi: 950€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39506
Cmimi: 950 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G998

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate