Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 bosh tek Zogu i Zi!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 bosh tek Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 75m² dhe organizohet ne 2 ambiente, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe eshte i pershtatshem per zyra. Cmimi: 500€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39997
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1049

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate