Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 200.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial tek Bulevardi Zogu I!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial tek Bulevardi Zogu I! Ambjenti ka siperfaqe 200m² dhe ndodhet ne katin e 2-te. Organizohet nga nje ambjent i madh me dalje ne ballkon, dy ambjente zyrash dhe dy tualete. I shtruar me parket, disponon kondicioner. Cmimi 1500€/bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37399
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 200.00 m2
ID e Pronës: G794

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate