Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 226.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek rruga e Dibres!

2.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek rruga e Dibres! Eshte i organizuar ne open space dhe ka fasade xhami ne pjesen ballore,dy tualete. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe bruto 226m². Orjentimi eshte Jug dhe ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitin 2022. Cmimi 2000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39294
Cmimi: 2.000 €
Siperfaqja: 226.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G970
Kati i: 1

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate