Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 5 Dhoma
  • 5 Tualete
  • 150.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Fresk!

900 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe, dhe eshte i pershtatshem per hotel. Ka 5 dhoma ku secila eshte me tualet me vete dhe 1 dhome lavanderie si dhe nje hapsir per recepsion. Prona eshte e pabanuar me pare dhe ndodhet ne nje zone te qete qe e ben mese te pershtatshme per hotel. Ambienti jepet me qera bosh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Sebashku me pronen jepen dhe 5 poste parkimi te cilat jane te perfshira ne cmim. Çmimi 900€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34159
Cmimi: 900 €
Siperfaqja: 150.00 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 5
Tualete: 5
ID e Pronës: G418

Specifikimet

Other Features
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate