Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 134.00 m2

Shitet super apartament 3+1+2 me pamje nga deti ne Sarande!

129.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super apartament 3+1+2 me pamje nga deti ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 134m2, ndodhet ne katin e 6-te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi,  dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Cmimi 129.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34466
Cmimi: 129.000 €
Siperfaqja: 134.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G458
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
259.610 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
199.70 m2
Apartament 3+1
Shitje
200.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

3 BD
2 BA
110.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
99.000 €

Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht!

3 BD
1 BA
97.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate