Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 45.55 m2

Shitet njesi sherbimi ne rrugen Siri Kodra!

159.425 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet njesi sherbimi ne rrugen Siri Kodra! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri ne ndertim dhe ka siperfaqe totale 45.55m². Organizohet ne openspace, disponon nje tualet dhe ka fasade xhami. Kati perdhe ofron hapesirat e sherbimit,hapesire teknike per kabinen elektrike, hyrjen e automjeteve me rrampe per katin e parkimit, si edhe nje hyrje per rezidentet. Cmimi 3500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43362
Cmimi: 159.425 €
Siperfaqja: 45.55 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1391

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate