Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete

Shiten poste parkimi ne rrugen Siri Kodra!

20.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten poste parkimi ne rrugen Siri Kodra. Postet e parkimit ndodhet ne katin -1 te nje objekti 4 dhe 9 kate mbi toke dhe 2 kate parkim nen toke. Katet nëntokë, te cilat shërbejnë për parkim, kanë hyrje nga rruga “Zenel Bastari” nëpërmjet dy rampave me dy kalime . Katet e parkimit mund të sistemojnë 127 makina per kat . Këto vende parkimi janë të llogaritura si 1 njësi për apartament plus 1 njësi për çdo 100 m2 të katit përdhe me funksion shërbim. Sipas këtij rregulli, na rezultojne 166 vende parkimi per 166 apartamente, dhe 37 vende parkimi për rreth 3656 m2 hapësira shërbimi si dhe 51 vende plus qe do te jene ne ndihme te apartamenteve dhe sherbimeve. Gjithsej 254 vende parkimi. Në katin e parë nëntokë janë të sistemuara hapësirat e nevojshme teknike përsa i përket furnizimit me ujë, energjisë elektrike apo cdo infrastrukture tjetër në lidhje me funksionimin e objektit. Cmimi: 20.000€/post. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43356
Cmimi: 20.000 €
ID e Pronës: G1390

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate