Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 39.50 m2

Shitet garsoniere tek Pazari i Ri, prane Atsh!

75.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet garsoniere tek Pazari i Ri, prane Atsh! Garsonieria ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 39.5m²,organizohet nga nje koridor shperndares,nje dhome me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 75 000€. Per nje  vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38473
Cmimi: 75.000 €
Siperfaqja: 39.50 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G908
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Garsoniere
Shitje
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate