Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 125.65 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

213.605 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate! Apartamenti ka siperfaqe 125.65m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje ballkon, nje depo dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri rezidencial ne faze pllake, i cili parashikohet te perfundoje ne janar te vitit 2024. Objekti ka 3 blloqe me shkalle te perbera secila nga 2 ashensore. Ka 6 kate mbi toke secila kulle, ku katet perdhe jane dyqane zyra dhe katet larte banim. Ka 1 kate nentoke ne front, dhe 4 kate nentoke ne fund. Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5cm, me veshje te jashtme guri travertine. Dyshemete do te shtrohen me parket. Dritaret do te jene termike me nje dhome ajri me gas, me dy xhama, termik dhe tripleks. Hidrosanitaret inkaso/sospeso. Elektriket do te jene ABB. Garazhd i detyrueshem ne vleren 25.000€. Cmimi 1700€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38227
Cmimi: 213.605 €
Siperfaqja: 125.65 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G885

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate