Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 117.78 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga e Barrikadave!

270.894 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga e Barrikadave! Apartamenti ka siperfaqe 117.78m² dhe organizohet ne sallon sebashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhen ne nje Godine Rezidenciale ne faze ndertimi tulle. Kjo godine eshte konceptuar si nje ndertim modern me 4,6,8,10,12,14 kate mbi toke, ku si funksion kryesor i saj eshte banimi por gjithashti ofron ambjente per sherbime , zyra dhe dyqane. Ne funksion te sherbimeve jane projektuar edhe 3 kate parkimi nentokesor.Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht, ku në të gjithë rastet eficenca e energjisë që përfitohet është e njëjtë.Termoizolimi ne kete Rezidence realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të larte. Rezidenca ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne nje kohe te shkurter. Garazhd i detyrueshem ne vleren 35.000€.Cmimi 2300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38266
Cmimi: 270.894 €
Siperfaqja: 117.78 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G889

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate