Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 113.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Fresk!

98.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe 113m², ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar me ashensor, organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet bosh. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 98.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31312
Cmimi: 98.000 €
Siperfaqja: 113.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G90
Viti i Ndertimit: 2015
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate