Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 90.60 m2

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

79.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ka siperfaqe 90.6m² dhe ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, ka orientim Jug dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i mbyllur. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 79.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30699
Cmimi: 79.000 €
Siperfaqja: 90.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G42
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate