Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 61.39 m2

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate!

110.502 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate! Apartamenti ka siperfaqe 61.39m²dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Cmimi 1800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39174
Cmimi: 110.502 €
Siperfaqja: 61.39 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G959

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate