Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 69.80 m2

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi!

104.700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi, prane shkolles 1 Maji! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabinaje dhe punimet mbarojn per 24 muaj, ne Dhjetor 2024. Apartamenti ka siperfaqe 69.8m², dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitete si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Nxitoni per kete super prone me super cmim. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33560
Cmimi: 104.700 €
Siperfaqja: 69.80 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G338

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate