Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 73.20 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Barrikadave!

168.360 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Barrikadave! Apartamenti ndodhet ne nje godine me 6 dhe 9 kate banim dhe 3 kate parkim nen toke, me siperfaqe 73.2m² organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Godina eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 2300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41963
Cmimi: 168.360 €
Siperfaqja: 73.20 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1245

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate