Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 62.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Kinostudio!

66.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Kinostudio! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 62m², ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet  si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 66.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33541
Cmimi: 66.000 €
Siperfaqja: 62.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G335
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate