Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 55.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Kinostudio!

74.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Kinostudio! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 4-te, jo i fundit, ka siperfaqe 55m² dhe ka orjentim Jug-Lindje. Organizohet nga nje sallon ne bashku me ambjentin e gatimit, me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 74.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39257
Cmimi: 74.000 €
Siperfaqja: 55.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G966
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate