Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 51.80 m2

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

55.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne  nje pallat te ri te sapo perfunduar, me cilesi te larte ndertimi e paisur me sistem kapot dhe termoizolim. Apartamenti dorezohet i perfunduar i shtruar me parket dritare plastike dopio xham dhe te gjitha paisjet hidrosanitare incaso. Apartamenti ka sipërfaqe 51.80m² dhe organizohet në 1 dhome gjumi, sallon-kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon. Çmimi: 55.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30973
Cmimi: 55.000 €
Siperfaqja: 51.80 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G73
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate