Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.10 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Residenca “Porta Tirana e Re”!

139.230 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Residenca “Porta Tirana e Re”! Residenca “Porta Tirana e Re”, ndodhet ne zonen e Saukut te Vjeter. Jane pjese e nje kompleksi i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke. Rezidenca ka cilesi te larte ndertimi: Teknologjia e perdorur per termoizolim ju mundeson te keni nje ambient banimi te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer. Planimetri shume te rregullta dhe te shfrytezueshme ne maksimum. Pronat jane nje mundesi ideale investimi. Apartamentet kane siperfaqe  107.1m² dhe 113.85m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket ,nje korridor dhe ballkon. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri ne faze suvatim. Cmimi 1300€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38829
Cmimi: 139.230 €
Siperfaqja: 107.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G930

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate