Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.80 m2

Shiten apartamente 2+1 ne Paskuqan!

110.682 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne Paskuqan! Në një vendndodhje shumë të mirë! Apartamenti ka siperfaqe 85.80m² & 104.86m². Prona organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor. Vendndodhje e shkëlqyer dhe lehtësisht e arritshme, pranë bulevardit të ri. Çmimi: 1290€/m2 Për më shumë informacion ose për një vizitë ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 57899
Cmimi: 110.682 €
Siperfaqja: 85.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G2992

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate