Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 66.45 m2

Shiten apartamente 1+1 ne Rezidencen Casa Bosko, tek rruga Egnatia!

99.675 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Rezidencen Casa Bosko, tek rruga Egnatia! Apartamentet kane siperfaqe 66.45m² & 67m² dhe organizohen nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,me dalje ne ballkon,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Rezidenca eshte ne faze grope,ofrohet cilesi ndertimi me standarde bashkekohore. Kubature e rregullt. Zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinj. Rezidenca behet e banueshme ne 3 mujorin e pare te vitit 2026. Cmimi 1500€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41890
Cmimi: 99.675 €
Siperfaqja: 66.45 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1237

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate