Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 18.16 m2

Shiten ambiente komerciale ne Kamez!

21.792 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten ambiente komerciale ne Kamez. Ne nje nder zonat qe po njeh nje zhvillim te larte infrastrukturor. Zona po merr nje zhvillim te larte per shkak te investimeve te shumta publike dhe private qe po behen ne ate zone. Pallati ndodhet ne prane Bashkise se Kamzes dhe zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Ambientet e sherbimit qe ofrojme ndodhet ne katin -1, 0 & +1  dhe ndodhen ne nje pallat te ri, te mire-administruar me ashensor,sistem kapot etj . Ambientet jane ideale per te sherbyer si zyra kontabiliteti , avokati ,klinika dentare , laborator etj & kan siperfaqe: 18.16m², 31.05m², 48.67m², 53.32m², 63.99m², 65.59m², 79.67m², 80.32m², 148.37m², 157.39m², 185.61m², 207.4m², 239.72m², 251.79m², 288.23m². Ambientet kan orientim optimal dhe kjo sjell nje ndricim natyral gjate gjithe kohes. Ambientet disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34447
Cmimi: 21.792 €
Siperfaqja: 18.16 m2
ID e Pronës: G454

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate