Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 180.00 m2

Jepet me qera magazin ne Don Bosko!

630 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera magazin ne Don Bosko. Magazina ndodhet ne katin 0 te nje vile, ka siperfaqe totale 180m² dhe organizohet ne open space dhe eshte shume e favorshme per magazinim pasi ndodhet prane rruges kryesore dhe nje zone kyce dhe lidhese me shume rruge kyesore te qytetit. Cmimi 3.5€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34655
Cmimi: 630 €
Siperfaqja: 180.00 m2
ID e Pronës: G483
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Qera
7.542 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

2 BA
2,155.00 m2
Magazina / Kapanone
Qera
15.085 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

4 BA
4,310.00 m2
Magazina / Kapanone
Exclusive
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate