Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 106.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial ne Don Bosko!

480 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial ne Don Bosko. Ambjenti eshte i organizuar ne open space disponon nje tualet te jashtem, kamera sigurie, kangjella me shine dhe eshte e pershtashme per magazin. Ka nje siperfaqe prej 106m². Ndodhet ne katin -0.5. Cmimi 4.5€/m² i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34668
Cmimi: 480 €
Siperfaqja: 106.00 m2
ID e Pronës: G484

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate