Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 84.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Barrikadave!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Barrikadave. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 84 m², organizohet ne open space dhe disponon 1 tualet dhe eshte totalisht fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si butik, kancelari, zyre, kantin vere etj.. Çmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33184
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 84.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G294
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate