Your search results

Shtoje te të preferuarat    

video image
Call WhatsApp

Specialties & Service Areas

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera

Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni...

6.647 €
Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni i Trenit! Ambjenti ndodhet ne katin 0 ne nje ...
Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni i Trenit! Ambjenti ndodhet ne katin 0 ne nje objekt te ri dhe ka siper ...
4 443.18 m2details
Hotel
Shitje

Shitet super hotel prane Qendres!

3.600.000 €
Shitet super hotel prane Qendres! Ky hotel eshte i vendosur ne nje një sipërfaqe prej 284m ...
Shitet super hotel prane Qendres! Ky hotel eshte i vendosur ne nje një sipërfaqe prej 284m² truall dhe 900m² nderte ...
19 19 900.00 m2details
Toke
Shitje

Shitet toke prane Teg!

380.000 €
Shitet toke prane Teg! Siperfaqja e tokes eshte 2595m², disponon dokumentacion te rregullt ...
Shitet toke prane Teg! Siperfaqja e tokes eshte 2595m², disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e lo ...
2,595.00 m2details

Compare Listings