Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 141.30 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Diellit!

186.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ka siperfaqe 141.3m² dhe ndodhet ne katin e 3-te. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete, nje ballkon dhe nje tualet i perbashket. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 186.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36155
Cmimi: 186.000 €
Siperfaqja: 141.30 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G660

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Exclusive
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate