Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 prane Kodres se Diellit!

188.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 prane Kodres se Diellit! Apartamenti ndodhet ne rrugen Bill Klinton ne nje pallat te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 120m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem me ambjentin e gatimit me vete, tre dhoma gjumi, dy tualet, njeri prej te cileve ka dritare dhe dy ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar. Mundesi per tu ndare ne nje 2+1 dhe nje garsoniere. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 188.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40417
Cmimi: 188.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1094

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate