Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 152.94 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Don Bosko!

183.528 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Don Bosko! Apartamenti ka siperfaqe totale 152.94m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete dhe tualeti i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka orjentim Jug – Lindje. Cmimi: 1200€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33821
Cmimi: 183.528 €
Siperfaqja: 152.94 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G374

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate