Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.30 m2

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi Migjeni!

90.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi Migjeni! Apartamenti ka siperfaqe 64.3m² dhe ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te mirorganizuar me ashensor. Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar,me kondicioner. Aktualisht i dhene me qera. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42758
Cmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 64.30 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1321

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate