Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 76.12 m2

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen 5 Maji!

98.956 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen 5 Maji! Apartamenti ka siperfaqe 76.12m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne faze ndertimi dhe afati i perfundimit eshte ne qershor 2024. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39653
Cmimi: 98.956 €
Siperfaqja: 76.12 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1011

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate