Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 115.60 m2

Shitet apartament 1+1 ne Fresk!

52.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones dhe me cilesi ndertimi te larte. Prona ka siperfaqe totale 115.6m² ku siperfaqe apartamenti eshte 64.2m² dhe nje verand me siperfaqe 51.4m². Apartamenti organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje verand dhe nje tualet me dritare. Cmimi 52.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30760
Cmimi: 52.000 €
Siperfaqja: 115.60 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G48

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate