Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 82.80 m2

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko!

94.020 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze tulle. Apartamenti ka siperfaqe totale 82.8m² ku 73.9m² eshte apartament & 8.9m² verande dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, nje verande dhe nje tualet. Afati i perfundimit te kompleksit eshte ne vitin 2023. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31294
Cmimi: 94.020 €
Siperfaqja: 82.80 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G88

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate