Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 99.43 m2

Shitet ambient komercial prane rruges Jordan Misja!

192.346 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial prane rruges Jordan Misja! Ambienti ka siperfaqe 99.43 m² nga te cilat 75.43m² ambient, 16 m² jane verande nga fasada ballore dhe 8 m² verande nga hyrja e pallatit & 4.2m lartesi dhe organizohet ne nje ambjent open space , nje tualet dhe dy verandat . Ndodhet ne katin +0.5 dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh. Disponon fasade xhami,objekti ka sistem kapot. Prona eshte ne proces hipotekor. Cmimi : 2200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43100
Cmimi: 192.346 €
Siperfaqja: 99.43 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1363

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate