Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 142.50 m2

Super Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Zogu i Zi!

180.975 €
Preferuarat

Pershkrimi

Super Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshme se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje korridor, nje ballkon dhe tualeti i perbashket. Ka siperfaqe 142.5m² dhe ka orjentim Lindje. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi. Cmimi 1270€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37541
Cmimi: 180.975 €
Siperfaqja: 142.50 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G808

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate