Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 189.00 m2

Super Okazion! Shitet apartament 3+1+2 tek Rezidenca Mine Peza!

264.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Super Okazion! Shitet apartament 3+1+2 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe nga 189m² dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe 2 ballkone. Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes. Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm. Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike . Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale. Opsionale 2 poste parkimi ne vleren 55.000€. Cmimi: 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35140
Cmimi: 264.600 €
Siperfaqja: 189.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G540
Garazh: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Duplex
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate