Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 103.78 m2

Ekskluzive! Super Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Siri Kodra!

126.611 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Super Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Siri Kodra! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, ka siperfaqe 103.78m² dhe organizohet nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Të gjithë apartamentet janë të pajisur me hapësirat bazë, llozhë, hapësira shërbimi si depozitim, lavanderi, si edhe kuzhinë gjysmë të izoluar nga ambjenti i ditës dhe hapësirë ngrënieje të dedikuar. Njësitë e banimit fillojnë në katin e parë deri në katin e tete. Tipologjitë e banimit janë 2 lloje: apartament 2+1 dhe apartamente 1+1. Forma e rregullt e objektit diferencimet volumetrike janë përdorur në mënyrë pozitive për projektimin e fasadës dhe për krijimin e karakterit të objektit. Fasada e objektit do te jete e ventiluar dhe me veshje pllake alukobond. Do te diferencohen volumet nga njeritjetri nepermjet ngjyres ose textures se materialit. Te gjitha fasadat jane te ndricuara me hapje vetratash mame lartesi maksimale, me xham transparent. llozhat gjithashtu do te jene te mbyllura me vetrate te hapshme dhe me nje parapet ose korimano metalike dhe ne vetrata te cilat nuk kan llozha do te perdoret parapet xhami ne menyre qe nderhyrja te jete sa me e lehte. Kati perdhe dhe pjeserisht kati i pare do te trajtohen me hapje me te medha dhe pothuajse totalisht vetrata xhami transparente. Tre objektet 9 kate do te diferencohen nepermjet ngjyres me obejktet 4 kateshe gjithashtu edhe nepermjet levizjeve volumetrike te cilat krijojne lojen e drite-hijeve midis volumeve. Cmimi 1220€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43331
Cmimi: 126.611 €
Siperfaqja: 103.78 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1387

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate