Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 6 Dhoma
  • 6 Tualete

Shitet vile e bashkengjitur tek Kompleksi Rezidencial San Pietro!

390.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile e bashkengjitur tek Kompleksi Rezidencial San Pietro, ne bregun fantastik te Gjirit te Lalezit. Vila  eshte dy kateshe dhe organizohet secila ne kati 0; nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje tualet dhe nje verande; kati 1-re ne tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje verande. E rrethuar me gjelberim nga te gjitha anet, ajo ben qe te keni privatesine e nevojshme. San Pietro Resort ne nje vend strategjik ne plazhin e Gjirit te Lalezit, eshte projekti me i madh i ketij lloji ne Shqiperi. Ky kompleks do te jete nje nga destinacionet kryesore turistike per individet dhe familjet qe kerkojne nje vend per pushim, cilesi te ndertimit dhe pamje te mrekullueshme. Cmimi 390.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35273
Cmimi: 390.000 €
Dhomat total: 8
Dhoma Gjumi: 6
Tualete: 6
ID e Pronës: G554

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
324.609 €

 Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
212.630 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
108.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate