Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 149.60 m2

Shitet vile dy kateshe ne kompleksin Perla tek Gjiri i Lalzit!

250.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile dy kateshe ne kompleksin Perla tek Gjiri i Lalzit. Ka siperfaqe trualli 200.7m² dhe ndertim 149.6 m² .Organizohet ne katin e zero ne nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, nje verand dhe nje tualet .Kati pare disponon tre dhoma gjumi ,nje tualet dhe dy ballkone .Vila shitet totalisht e mobiluar eshte e paisur me sistem qendror ngrohje multisplit si dhe panele diellor. Cmimi 250.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31677
Cmimi: 250.000 €
Siperfaqja: 149.60 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G113
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
500.000 €

Shitet Vile 5 kateshe ne Sarande!

10 BD
10 BA
160.00 m2
Vila
Shitje
390.000 €

Shitet vile 4 kateshe ne Fresk!

4 BD
2 BA
337.60 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate