Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 156.00 m2

Shitet vile dy kateshe ne kompleksin Perla tek Gjiri i Lalzit!

320.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile dy kateshe ne kompleksin Perla tek Gjiri i Lalzit. Ka siperfaqe trualli 200m² dhe ndertim 156 m² .Organizohet ne katin 0: ne nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, nje verand dhe nje tualet .Kati pare disponon tre dhoma gjumi ,nje tualet, nje depo dhe taraca e shfrytezueshme. Vila shitet totalisht e mobiluar eshte e paisur me sistem qendror ngrohje multisplit si dhe panele diellor. Cmimi 320.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31987
Cmimi: 320.000 €
Siperfaqja: 156.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G145
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
1.107.612 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

3 BD
4 BA
417.90 m2
Vila
Shitje
826.748 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
374.80 m2
Vila
Shitje
691.470 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
340.80 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate